Skatieties Fibre Force video!

Fibre Force - kā tas strādā?

Fibre Force tehnoloģija ir Ceresit ETICS līmējošās un apmetuma javās izmantoto minerālo un dabisko šķiedru sinerģiska kombinācija, kas nodrošina papildu pastiprinājumu javas stingrajai cementa matricai.

Javas armētā matrica, kas smagos laika apstākļos kalpo zem sprieguma, ir elastīgāka un mazāk jutīga pret termiskajiem spriegumiem.

Apmetuma java, kas ir pastiprināta ar šo unikālo šķiedru kombināciju, ir ilgnoturīga un var izturēt spēcīgu triecienu. Šķiedru papildu 3D struktūra matricā palīdz izkliedēt trieciena enerģiju un samazina mikroplaisu skaitu.

Šķiedras uzlabo arī noturību pēc plaisas rašanās, materiālu ar mikroplaisām mehāniski sastiprinot un bloķējot tālāku plaisu izplatīšanos.

Ceresit ETICS līmējošās un armējošās javas ar Fibre Force tehnoloģiju nodrošina:

Šķiedras papildus armē apmetuma javas stingro cementa matricas struktūru. Pateicoties unikālai kombinācijai, tā ir ilgnoturīga un var izturēt spēcīgus triecienus. Šķiedras veido izkliedētu armējumu, kas pastiprina apmetuma javas virsmu un padara tās slāni divkārši atbalstītu - ar šķiedrām tā struktūrā un ar lieliski saderīgu iestrādāto stikla šķiedras tīklu.

Javas armētā matrica, kas mainīgos laika apstākļos kalpo zem sprieguma, ir elastīgāka un mazāk jutīga pret termiskajiem spriegumiem.

Fibre Force īpašā trīsdimensiju matrica. kombinācijā ar stikla šķiedras tīklu, veido savstarpēji saistītu un papildu konfigurāciju, kas dod lielisku elastīgumu un spēju pielāgoties

Papildu 3D struktūra, ko rada šķiedras, palīdz izkliedēt trieciena enerģiju un samazina mikroplaisu skaitu.

Pateicoties tās lieliskajam elastīgumam, java ar Fibre Force, kombinācijā ar stikla šķiedras tīklu, novērš plaisu un mikroplaisu veidošanos un kompensē ārējo faktoru radītos spriegumus (piemēram, par 90 °C lielāku temperatūras amplitūdu).

Šķiedras uzlabo noturību pēc plaisas rašanās, materiālu ar mikroplaisām mehāniski sastiprinot un bloķējot tālāku plaisu izplatīšanos. Tādejādi, ar Fibre Force tehnoloģiju armēto javu mēs varam uzskatīt par inovatīvu kompozīto materiālu.

Viegli samaisot, tiek iegūta gluda, viendabīga masa ar augstu plastiskumu. Ūdens saturēšana ir optimizēta, kas ļauj nevainojami iestrādāt stikla šķiedras tīklu, nodrošina tā saderību ar svaigās javas slāni un pagarinātu svaigās javas izlietošanas laiku, kā arī optimālu plēvītes veidošanās laiku uz tās.

Tas ir īpaši svarīgi, strādājot uz lielām fasādēm vai mainīgos temperatūras un mitruma apstākļos.

Piedevām, armētais slānis, kas veidots no javām, kuras satur Fibre Force šķiedras, ir gluds un tādejādi palīdz vieglāk veikt gruntēšanas vai apmešanas darbu.

Elastīga un triecienizturīga apmetuma java ar Fibre Force tehnoloģiju nodrošina palielinātu visas sistēmas ilgnoturību, kas nozīmē izturību pret termiskajiem spriegumiem, mehāniskiem triecieniem un mitruma iedarbību.

Apmetuma javas ar Fibre Force tehnoloģiju ir arī izturīgas pret ūdens uzņemšanu un ir tvaika caurlaidīgas.

Apdarinātas ar elastīgajiem CT 74, CT 75 silikona Self Clean apmetumiem vai CT 174, CT 175 silikāta-silikona Aquastatic apmetumiem, abi ir ar Double Dry tehnoloģiju (hidrofobi, ar ļoti zemu ūdens absorbciju un augstu tvaika caurlaidību), tās pastiprina visas izolācijas sistēmas tehnisko un lietošanas vērtību.

Sinerģija starp maz absorbējošiem, ļoti tvaika caurlaidīgiem un, vienlaicīgi, elastīgiem pārklājumiem Fibre Force apmetuma javām, kurās šķiedras darbojas kā izkliedēts armējums, dod elastīgāku un ūdensdrošu sistēmu.

Rezultātā, tā kļūst pat vēl izturīgāka pret tādiem ārējiem faktoriem kā augstas temperatūras amplitūdas vai mitruma apstākļi, un tam ir ietekme uz sistēmas vispārējo ilgnoturību un izturību pret laika apstākļiem un triecienu.

Cits ieguvums no sistēmas augstās izturības pret mikroplaisu veidošanos un spriegumiem, kas rodas no augstās temperatūras amplitūdas, ir apmetuma, kā apdares pārklājuma, paplašinātās krāsu toņu paletes.

Standarta siltumizolācijas sistēmās ir ieteicams izmantot apmetumus krāsu toņos ar gaismas atstarošanas vērtību HBW/LRV >25% - tās ir krāsas drīzāk gaišās nokrāsās.

Tas ir tā, pateicoties faktam, ka absorbētā saules gaisma veicina termisko spriegumu rašanos.

Tā ir parādība, kas rada mikroplaisas un dažreiz pat atsevišķu fasādes sistēmas daļu sabrukšanu un nokrišanu.

Ceresit Self Clean vai Aquastatic sistēmās ar Fibre Force tehnoloģiju apmetumi CT 85 vai CT 190 un uz Double Dry tehnoloģiju bāzētie apmetumi - silikona CT 74, CT 75 vai silikāta-silikona CT 174, CT 175 - katrs var tikt izmantots ar papildu krāsas toņu izvēli tumšākās krāsās ar HBW/LRV = 18% un augstāku.

Unikāla šķiedru kombinācija, kas aptur mikroplaisu apmetuma javā

Izkliedētās šķiedras ir labi nostiprinātas javas matricā un tādā veidā ir paredzētas, lai, pēc ieplaisāšanas, tās apturētu plaisas izplatīšanos un iekšējo spēku pārnešanu.

Kur plaisu ir apturējušas šķiedras, tās nodrošina materiāla viengabalainību.

Produktu klāsts