Skatieties Fibre Force video!

Pielietojuma jomas

 

kritiskās zonas (terases)

 

redzamas šķiedras

 

labāka izturība apsildāmām grīdām

 

terasēm

 

pielietošana „flīze uz flīzes”(CM 16 un CM 17)

 

lielām flīzēm

 

ātrāka sacietēšana(tikai CM 17)

Ceresit Fibre Force - how it works

 

Fibre Force - kā tas strādā?

Šī inovācija no Ceresit ir balstīta uz šķiedrām un nodrošina lielisku stiprību un elastību. Ceresit flīžu līmēs šķiedras rada armētu zonu, kas veido sasaisti ar flīzi un palīdz ilgstoši saturēt kopā polimēra matrici.

Uzstādot flīzi, spēka dēļ, kas tiek pielikts iespiežot flīzi vietā, zem flīzes veidojas smalku saistvielas daļiņu, polimēru daļiņu un, tagad papildus, arī šķiedru plēvīte. Bez šķiedrām, plēvīte pēc izžūšanas saruks un gadu gaitā zaudēs tās stabilitāti.

Pateicoties jaunajam risinājumam, kas balstīts uz šķiedrām, jūs varat sasniegt ilglaicīgu rezultātu pat uz visprasīgākajām un kritiskām pamatnēm.

Pēc flīžu līmes pielietošanas, cementa mikrostruktūra lēni izdalīs ūdeni līdz noteiktam paliekošajam mitrumam. Šis process var aizņemt vairākus gadus. Dabiski, šis nepārtrauktais rukuma process rada spriegumus, kas, sliktākajā gadījumā, var izraisīt flīzes atdalīšanos.

Polimēri, kas atrodas Ceresit elastīgajās flīžu līmēs, pastiprina cementa matricas struktūru, garantējot labu ķīmisko sasaisti ar flīzēm un pamatnēm, pat kritiskām, un vienlaicīgi darbojas kā elastīgs buferis starp savienojuma daļām.
Ceresit ir izstrādājis pilnu Fibre Force elastīgo flīžu līmju klāstu ar redzamām šķiedrām.

  • Rada armētu zonu, kas veido sasaisti ar flīzi
  • Palīdz ilgstoši saturēt kopā polimēra matrici

 

Produktu klāsts

 

Pateicības

 

Drošs jūsu veselībai

Visā Ceresit elastīgo flīžu līmju klāstā (CM 12, CM 12+, CM12+ WHITE, CM 14, CM 16, CM 17 un CM 22) izmantotās šķiedras atbilst kritērijiem, kas noteikti Q un R piezīmēs (Regula (EK) Nr. 1272/2008, VI pielikums, 1.1.3. punkts). Šo šķiedru veidu Eiropas Komisija nav klasificējusi kā kancerogēnu.
 
Šķiedru izmantošana Ceresit elastīgajās flīžu līmēs neietekmē šo produktu klasifikāciju un marķēšanu, un tas nemaina pašreizējos profilakses un kontroles pasākumus, kas ir ieteikti rīcībai un darbam ar šiem produktiem.
 
Tas skaidri apstiprina, ka Ceresit elastīgo flīžu līmju klāstā izmantotās šķiedras ir pilnīgi nekaitīgas, ja tiek ievēroti tādi paši drošības pasākumi, kā izmantojot flīžu līmes bez šķiedrām.

 

Kas ir EC1 sertifikāts?

EMICODE ir starptautiski atzīts kvalitātes standarts produktiem ar zemām emisijām. EC1 PLUS nozīmē viszemāko emisiju līmeni. Jo zemāks ir emisiju līmenis, jo ‘veselīgāks’ klimats ir telpās.

 


Vairāk