Par Henkel

Henkel

Henkel darbojas visā pasaulē ar vadošiem zīmoliem un tehnoloģijām trijās darbības sfērās: veļas mazgāšana un mājokļa kopšana, kosmētika/tualetes piederumi un līmju tehnoloģijas.

Henkel dibinājis Frics Henkels 1876. gadā, un uzņēmums ieņem vadošo pozīciju pasaulē gan patērētāju, gan rūpnieciskajā tirgū ar tādiem zīmoliem kā Persil, Schwarzkopf, Loctite un Pritt. Uzņēmuma pamatdarbības vieta ir Diseldorfa, Vācija; Henkel strādā aptuveni 47 000 darbinieku vairāk nekā 120 valstīs, ar vairāk nekā 17 ražotnēm un 10 lielākajiem zinātniskās pētniecības un attīstības kompleksiem pasaulē.

1923. gada jūnijā pirmā līmju piegāde tika veikta no telpām Diseldorfā, Vācijā. Šis pagrieziena punkts iezīmēja biznesa struktūrvienības dzimšanu, kurā tagad Henkel ir pasaules līderis, un tās bija līmju tehnoloģijas.
Neatņemama līmju tehnoloģiju biznesa sektora sastāvdaļa ir būvniecības ķimikāliju nodaļa. Šajās mūsu pamatkategorijās - keramikas līmes, hidroizolēšana, ēku siltumizolēšana - tiek nodrošināts plašs speciālo produktu un sistēmu risinājumu klāsts atbilstoši rūpniecības un būvniecības profesionāļu vajadzībām.

Šis sektors nepārtraukti aug, un tādēļ 1986. gadā Henkel iegādājās Ceresit, tirgū vadošo siltumizolācijas un hidroizolācijas zīmolu. Tā rezultātā Henkel ir papildinājis savu būvniecībai paredzēto produktu klāstu, tādējādi stiprinot savu pozīciju Austrumeiropā un turpinot darbības izvēršanu Āzijā, Tuvajos Austrumos un Latīņamerikā.
Mūsu milzīgā pieredze, zināšanas, tehnoloģijas un augstākajā mērā inovatīvie produkti palīdz mūsu klientiem kļūt sekmīgākiem un lietpratīgākiem, vienlaikus saglabājot planētas dabas resursus.