Kompetences jomas

Pamatojoties uz savu kompetenci, esam izveidojuši starptautiski atzītu būvniecības produktu un sistēmu risinājumu klāstu daudzās pielietojumu jomās - sākot no līmēšanas un blīvēšanas produktiem, flīzēm, logiem, fasādēm, jumtiem un grīdām līdz pat instalēšanas un stiprināšanas tehnoloģijām. Neatkarīgi no tā, vai flīzējat, liekat grīdu segumu, veicat namdara, fasādes vai jumta speciālista darbu, ikvienā gadījumā varat paļauties uz pielietojuma vieglumu un izcilo sniegumu, kādu nodrošina šie risinājumi.
 
Daudzus uzdevumus būvlaukumā nav iespējams veikt, lietojot atsevišķus produktus un risinājumus. Šī iemesla dēļ Ceresit balstās uz vispusīgām produktu sistēmām, kuru komponenti ir nevainojami saskaņoti - no flīzēšanas sistēmām līdz fasāžu izolācijas sistēmām. Visas Ceresit piedāvātās sistēmas nodrošina ievērojami augstu pielietojuma drošību un vieglu apstrādājamību. Tas savukārt nozīmē laika un izmaksu ietaupījumu produktu lietotājam.

Flīzēšana

Visi flīzēšanas sistēmas produkti: flīžu līmes, šuvju javas, hermētiķi un produkti, kas nodrošina hidroizolāciju zem flīzēm

Grīdu segumi

Pamatnes sagatavošanas, grīdu izlīdzināšanas un grīdu apdares produkti

Hidroizolēšana

Hidroizolēšanas un jumtu segumu klāšanas produkti, ko lieto visā ēkā

ETICS

Saderīgas sistēmas visu veidu fasāžu siltumizolēšanā un apdarē

Iekštelpu apdares

Gruntēšanas un apmešanas produkti, tostarp moderni un daudzveidīgi apdares produkti

Putas, kas izplešas

Izolācijas un uzstādīšanas putas, ko lieto visā ēkā

Javas un palīgprodukti

Mūrjavas, remonta un speciālās javas, piejaukumi un piedevas