DABISKĀ AKMENS FLĪŽU ŠUVOŠANA

Flīzēšana ar dabisko akmeni: spraugu šuvošana

Pamācība "soli pa solim"

Šuvošana ir beidzamā darbība dabiskā akmens flīžu likšanas procesā.
Strādājot ar dabiskā akmens flīzēm, ir svarīgi lietot šuvošanai paredzētus produktus un metodes. Ļoti gaišas krāsas akmeņu gadījumā ir vērts veikt ātru krāsu testu, lai pārliecinātos, vai java atbilst akmens krāsai.

Kad flīžu līme ir pietiekami sacietējusi un no salaidumiem ir iztīrīti visi atlikušie javas gabaliņi, var sākt šuvošanu. Šajā pamācībā soli pa solim parādīts, kā flīzēšanu pabeigt pareizi un efektīvi. Uzziniet vairāk par dabiskā akmens sagatavošanu [saite] un flīzēšanu [saite] šeit.

See how it's done step by step:

1. darbība

Izvēlieties elastīgu, ūdensdrošu šuvju javu, kas ideāli piemērota dabiskā akmens un porcelāna flīzēm. Noteikti ņemiet vērā uz iepakojuma ieteikto ūdens un sausās javas proporciju, kā arī trīs minūšu uzbriešanas laiku pēc pirmās samaisīšanas (uz iepakojuma jābūt norādītam ieteicamajam maisīšanas un uzbriešanas ilgumam).

2. darbība

Svarīgi spraugas pilnībā aizpildīt ar šuvju javu, kā arī izkliedēt javu vienmērīgi.

3. darbība

Pēc tam, kad šuvju java sākusi sacietēt - ko var pārbaudīt ar pirkstu -, notīriet laukumu, slaukot to ar sūkli un nedaudz ūdens apļveida kustībā.

4. darbība

Otro tīrīšanu vislabāk darīt ar tīru ūdeni un diagonālām kustībām, slaukot no augšas uz apakšu.

5. darbība

Pēc tam pārejiet pie grīdas šuvošanas. Pilnībā aizpildiet visas spraugas un nogaidiet, kamēr java sāk cietēt.

6. darbība

Tiklīdz šuvju java ir sākusi cietēt, divas reizes notīriet grīdu. Pēc otrās tīrīšanas ļaujiet javai pilnībā izžūt.

7. darbība

Pēcapkopes tīrīšanā pēc septiņām dienām izmantojiet ieteiktos ķīmiskos produktus. Lai jums prieks par dabiskā akmens flīzēm!

Svarīga piezīme:
Lai noskaidrotu konkrētu daudzumu, maisīšanas veidu, sacietēšanas ilgumu un virsmas sagatavošanas darbības, vienmēr izlasiet attiecīgā produkta tehnisko datu lapu (TDL).

Tā ir viena no trijām darbībām, kas parāda, kā šuvošanu veikt pareizi. Uzziniet, kā sagatavot sienas un grīdu pirms flīzēšanas ar dabisko akmeni, šeit [saite], savukārt kā likt dabiskos akmeņus - pamācībā "soli pa solim" [saite]
[saite].

Kas būs vajadzīgs

Materiāli

  • Ceresit CE 40 "Aquastatic" - ūdensdroša, elastīga, pret netīrumiem izturīga smalkā java

    (lūdzu, ņemiet vērā: pirms ikviena produkta lietošanas vienmēr vispirms izlasiet tehnisko datu lapu (TDL))