SAGATAVOŠANĀS DABISKĀ AKMENS FLĪŽU LIKŠANAI

Virsmas sagatavošana dabiskā akmens flīžu likšanai

Videomateriāls "soli pa solim"

Pēdējo dažu gadu laikā dabisko akmeņu lietojums sienu un grīdu segumos ir kļuvis arvien populārāks. Liekot šo materiālu, uzmanība jāpievērš diviem āķīgiem faktoriem: viens ir mitruma iekļūšanas risks starp flīzi un sienu; otrs - tādas javas krāsas izvēle, kas salīdzinājumā ar flīžu krāsu ir pārāk tumša.

Lai izvairītos no šīm problēmām, vienmēr lietojiet produktu, kas ir paredzēts dabiskā akmens flīzēm, un vienmēr izvēlieties gaišas krāsas javu, jo īpaši, ja izmantojat flīzes gaišā krāsā (tumšas krāsas java var mainīt akmens dabiskos toņus).

Turpmākajā videomateriālā tiek rādīts, kā sagatavot sienas un grīdu dabiskā akmens flīžu likšanai. Uzziniet vairāk par flīzēšanu [saite uz Flīzēšana ar dabiskajiem akmeņiem: flīzēšana] un šuvošanu [saite uz Dabiskā akmens flīžu šuvošana] šeit.

Sienu sagatavošanā izmantojiet grunti ar dziļas iespiešanās spēju, kas var stiprināt sienas virsmu un nepieļaut mitruma kustību virsmas virzienā (kā tas notiek betonā), kā arī nepieļaut mitruma iekļūšanu sienā vēlākā laikā. Grīdas sagatavošanā iesakām lietot iedarbīgu grīdas grunti, kas tiek speciāli ražota kritiskām pamatnēm.

Kad sienas un grīda ir sagatavota, gatavojiet javu un sāciet likt flīzes. Svarīgi lietot javu, kas speciāli izstrādāta dabiskā akmens flīžu likšanai.

Kas būs vajadzīgs

Materiāli

  • Ceresit CT 17 "Profi" dziļas iesūkšanās grunts,
  • Ceresit CN 94 "Concenrate" speciālā grunts - universāla akrila sveķu grunts absorbējošām virsmām

    (lūdzu, ņemiet vērā: pirms ikviena produkta lietošanas vienmēr vispirms izlasiet tehnisko datu lapu (TDL))