HIDROIZOLĀCIJAS RISINĀJUMI MITRĀS TELPĀS

Hidroizolācijas risinājumi vannas istabās

Pamācība "soli pa solim"

See how it's done step by step:

1. darbība

Pēc pamatnes sagatavošanas un atbrīvošanas no netīrumiem, uzklājiet dziļas iesūkšanās grunti. Lai nepieļautu izšļakstīšanos, lietojiet otu.

2. darbība

Tiklīdz grunts ir nožuvusi (aptuveni pēc 2 stundām), ar otu uzklājiet ūdensdrošās izolācijas pirmo kārtu. Sāciet ar joslām gar sienu stūriem un salaidumiem, starp sienām un grīdu, kā arī gar cauruļvadiem.

3. darbība

Kur pārklājumam nepieciešams papildu pastiprinājums (galvenokārt stūros), lietojiet augstas kvalitātes elastīgo blīvējošo lenti.

4. darbība

Pārklājiet elastīgo blīvējošo lenti ar šķidro blīvējošo membrānu.

5. darbība

Pēc 90 min nogaidīšanas laika uzklājiet visu otro šķidrās blīvējošās membrānas kārtu, lai pabeigtu ūdensdrošo izolēšanu. Kopējam pārklājuma biezumam jābūt aptuveni 1,0 mm.

6. darbība

Tiklīdz izolācija ir nožuvusi (aptuveni pēc 4 stundām), sagatavojieties flīžu likšanai, uzklājot pirmo piemērotas speciālās līmes kārtu. Taču vispirms novērtējiet sevis izveidoto ūdensdrošo risinājumu!

Svarīga piezīme:
Lai noskaidrotu konkrētu daudzumu, maisīšanas veidu, sacietēšanas ilgumu un virsmas sagatavošanas darbības, vienmēr izlasiet attiecīgā produkta tehnisko datu lapu (TDL).

Kas būs vajadzīgs

Materiāli

  • Ceresit CT 17 "Profi" dziļas iesūkšanās grunts
  • Ceresit CL 51 "EXPRESS 1-K" blīvējošā membrāna
  • Ceresit CL 152 elastīgā blīvējošā lente
  • Instrumenti
  • Mīksta ota

    (Llūdzu, ņemiet vērā: pirms ikviena produkta lietošanas vienmēr vispirms izlasiet tehnisko datu lapu (TDL))