JAUNĀKĀS PAAUDZES ŠUVOTĀJS

PIELIETOŠANAI GATAVS ŠUVOTĀJS

Ceresit prezentē revolucionāru, lietošanai gatavu šuvju javu CE 60. Pamatojoties uz unikālu polimēru dispersiju kombināciju, CE 60 paceļ šuvju aizpildīšanu nākamajā līmenī. Samaisīšanai un laiku ietaupošam pielietojumam nav nepieciešams ūdens. Ceresit CE 60 nodrošina izcilus, noturīgus rezultātus. Konsekventi. Aizmirstiet par neviendabīgu šuvju javas krāsu un virsmu, kā arī traipiem. Tā ir ideāla izvēle visa veida pielietojumiem iekštelpās, kā arī visiem flīžu un dabiskā akmens veidiem.

KĀ LIETOT?

CE 60 ir ne tikai revolucionāra java, bet arī maina šuvju aizpildīšanas procesu. Tā palīdzēs jums ietaupīt vērtīgo laiku, un darbs būs mazāk putekļains un tīrāks nekā ar parastajām javām.

 

CE 60 ir augstas kvalitātes, lietošanai gatava java šuvēm līdz 6 mm platumā. Pateicoties vienkomponenta sastāvam, kura pamatā ir polimērs, javas pielietošana ir ārkārtīgi vienkārša. To var nomazgāt un veidot uzreiz pēc lietošanas.

1. Atvērt iepakojumu un noņemt aizsargājošo plēvi. Notīrīt tās virsmai pielipušo dispersiju. Saglabāt plēvi vēlākai lietošanai.

2. Izmantojot nelielu metāla vai plastmasas lāpstiņu, samaisīt iepakojuma saturu, līdz tiek iegūta viendabīga konsistence.

3.  Maksimālā platība, kādā jāizpilda ir 2 m2. Novērtēt virsmas lielumu un uzklāt nelielu daudzumu javas, izmantojot epoksīda šuvju javas rīvdēli. Lieko javu nekavējoties noņemt.

4. Notīrīt virsmu 10 minūšu laikā pēc javas ieklāšanas. Vispirms rūpīgi noskalot visu virsmu ar mitru sūkli vai smidzināšanas pudeli, pēc tam noņemt atlikušo javu no flīžu virsmas. Lai izvairītos no bojājumiem, izmantojiet pēc iespējas mazāk ūdens. Uzklājiet javu uz nelielas virsmas, profilējiet, notīriet lieko un turpiniet.

5. Ne vēlāk kā 10 minūtes pēc aizpildīšanas jānomazgā šuves. Na uz flīzēm paliek javas atlikumi, virsmu notīrīt ar siltu ūdeni. Šo darbību veikt 24 stundu laikā pēc javas ieklāšanas.

6. Iepakojumā atlikušo produktu vēlākai lietošanai pārsegt ar aizsargājošo plēvi un spainītim uzlikt vāku.

GATAVA JEBKĀDAM FLĪZĒŠANAS IZAICINĀJUMAM

CE 60 ir lieliski piemērota visdažādākajām flīzēm – no mozaīkas līdz liela formāta. Javas augstā elastība ļauj to izmantot uz horizontālām un vertikālām virsmām visās iekštelpās, neatkarīgi no tā, vai virsmas ir vannas istabā vai virtuvē. Keramika, gress, porcelāns, keramikas izstrādājumi, mozaīkas vai dabiskais akmens – CE 60 ir lieliska izvēle gandrīz jebkuram materiālam.

IZTURĪBA PRET IKDIENAS DZĪVES IETEKMI

Dienas atjaunošanas vai apdares darbi ir beigušies, un mēs pārvietojamies pa māju ar lielu rūpību, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu „jauno efektu”. Taču, mēnešiem ejot, šur tur parādās traipi, parādās skrāpējumi, un šis efekts zaudē savu dzīvīgumu. Taču ne ar javu CE 60. Šuves saglabāsies nevainojami, un krāsas būs nevainojami stabilas daudzus gadus.

Ceresit CE 60 ir blīva molekulārā struktūra ar hidrofobām īpašībām. Citiem vārdiem sakot, traipi nelīp pie šuvju javas. Tas padara to par lielisku izvēli tādām telpām kā vannas istabas, virtuves vai koridori.

Izmantojot CE 60, vairs nav pamata uztraukumam par neviendabīgām vai izbalējošām šuvju krāsām. Pateicoties javas novatoriskajam sastāvam, kas neprasa samaisīšanu ar ūdeni, jūs varat būt droši, ka izmantotās šuvju javas krāsa atbildīs jūsu cerībām. Aizmirstiet par krāsu izbalēšanu un apaugumu uz šuvēm. 100 % stabilas krāsas nākamajiem gadiem.

Uzlabotā poliuretāna polimēra izturība apvienojumā ar cieto kvarca smilšu struktūru nodrošina CE 60 nepārspējamu nodilumizturību. Lieliska aizsardzība pret mehāniskām ietekmēm garantē produkta ilgmūžību.

Tā kā java ir lietošanai gatava, tā palīdz ievērojami samazināt ūdens patēriņu. Turklāt CE 60 iepakojums ir izgatavots 50 % no pārstrādātiem materiāliem.

IZVĒLIETIES NO DAŽĀDĀM KRĀSĀM

CE 60 krāsu palete sastāv no 14 modernām krāsām baltos, pelēkos un smilškrāsas toņos, kas ir rūpīgi atlasīti, lai sekotu jaunākajām modernā dizaina izmaiņām. Neatkarīgi no tā, vai meklējat flīzēm atbilstošu vai kontrastējošu flīžu šuvju toni, ar CE 60 jūs atradīsiet pareizo kombināciju.