CT 16 Strong Bond

CT 16 Quartz Contact – sasaistes spēks

Viens no vissvarīgākajiem ETICS sistēmas elementiem ir CT 16 Quartz Contact – ātri žūstoša, lietošanai gatava gruntskrāsa, ko uzklāj starp armēto slāni un apmetumu, lai nodrošinātu:

 

  • spēcīgu adhēziju starp ETICS sistēmas slāņiem
  • stigru pamatu Double Dry tehnoloģijai, pateicoties zemai absorbcijai un tvaika caurlaidībai
  • nevainojamu apdares slāņa galīgo efektu augstas necaurredzamības dēļ
  • vieglāku apmetumu uzklāšanu.

Pateicoties tās raupjai struktūrai, CT 16 Quartz Contact savieno armēto slāni ar apmetumu, stiprinot visu sistēmu. CT 16 Quartz Contact ir īpaši izstrādāta, lai savienotu relatīvi stingro armēto slāni ar daudz elastīgāko apmetumu uz polimēru bāzes un vairotu šo divu slāņu tehnoloģiju efektus vienlaicīgi. CT 16 Quartz Contact mijiedarbojas ar armētā slāņa cementa tehnoloģiju (Fibre Force) un atbalsta apmetuma polimēra tehnoloģiju (Double Dry), lai vēl vairāk pastiprinātu to priekšrocības.

Kā CT 16 darbojas

CT 16 esošais polimērs ir saderīgs ar polimēru, kas tiek izmantots Double Dry tehnoloģijas apmetumos. Tas veido stipru sasaisti starp gruntskrāsu un apmetumu. Polimēri var darboties kopā, lai samazinātu apmetuma absorbciju un ļautu tvaikam pārvietoties ārpus sistēmas slāņiem. Turklāt armētā slāņa absorbcija tiek samazināta - tas vēl vairāk novērš traipu veidošanos uz apmetuma un nodrošina nevainojamu fasādes izskatu.

No vienas puses smalkās pildvielas aizpilda mikrotukšumus armētajā slānī, no otras puses - lielāki graudiņi ir elementi, kur gruntskrāsa un apakškārta var savstarpēji iespiesties viena otrā. Polimēri iespiežas plānajā apakškārtas slānī un padara to stiprāku un daudz elastīgāku. Polimēra un pildvielu kombinācija (mīksti marmori un ļoti ciets kvarcs) nodrošina slānim papildu mehānisko ilgnoturību.

Stingrs pamats Double Dry tehnoloģijai: zema absorbcija un tvaika caurlaidība

Armētā slāņa virsmas nav pietiekoši pasargātas, ūdens pilieniņi zaudē to formu un var viegli iesūkties slānī.

Bez CT 16 atbalsta armētais slānis absorbē un uzkrāj vairāk ūdens. Pilieniņi nevar viegli pārvietoties uz āru.

Ūdens pilieniņi tik daudz neiespiežas armētā slāņa struktūrā, bet saglabā apaļu formu un noripo no fasādes 

Armētais slānis ir labi pasargāts pret ūdens uzņemšanu, tas viegli nekļūst mitrs. Mazu ūdens daudzumu uzkrāšanās gadījumā pilieniņi ātri iztvaiko.

Pievērsiet lielāku uzmanību CT 16 gruntskrāsai darbībā

Nevainojams apdares slāņa galīgais efekts: augsta necaurredzamība un viegls pielietojums

Apmetuma ātrās saistīšanās dēļ apdares slānim var būt sekojošas nepilnības: nobīdīti graudi, nevienmērīga faktūra, pārāk blīva vai vaļīga struktūra. Uz tādas virsmas krāsas tonis nav spilgts, bet bāls.

CT 16 pagarina apmetuma pielietošanas laiku, tādēļ apdares slāni var uzklāt rūpīgi un vienmērīgi. Nav graudu nobīžu un materiāla zudumu. Uz tādas virsmas galīgais krāsas tonis ir vienmērīgs, kas vēl vairāk izceļ fasādes izskatu.

Vairāk CT 16 Quartz Contact priekšrocību: