Henkel

Henkel darbojas visā pasaulē ar vadošām inovācijām, zīmoliem un tehnoloģijām, trijās darbības jomās: līmju tehnoloģijas, skaistumkopšana, kā arī veļas mazgāšana un mājokļa kopšana.

Pateicoties spēcīgiem zīmoliem, inovācijām un tehnoloģijām, uzņēmuma piedāvājumu portfelis ir labi sabalansēts un daudzveidīgs un tā trīs struktūrvienības ieņem vadošu pozīciju gan rūpniecības, gan patēriņa preču tirgū.

Henkel līmju tehnoloģiju struktūrvienība ir pasaules līderis līmju tirgū — visos nozares segmentos visā pasaulē. Henkel veļas mazgāšanas un mājokļa kopšanas, kā arī skaistumkopšanas sektors ieņem vadošu pozīciju daudzos tirgos un kategorijās visā pasaulē. Henkel tika dibināts 1876. gadā, un tagad tas veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 140 gadus. 

Amatniecības, būvniecības un profesionālās uzņēmējdarbības jomā plašs zīmola produktu klāsts tiek piedāvāts privātajiem patērētājiem, amatniekiem, meistariem un rokdarbniekiem, kā arī apkopes un ražošanas profesionāļiem no vairāk nekā 800 dažādām nozarēm. Saviem klientiem mēs piedāvājam līmes un hermētiķus lietošanai iekštelpās un ārā, būvmateriālus un blīvēšanas risinājumus flīzēm, logiem, fasādēm, pagrabiem, jumtiem un grīdām, kā arī plašu augstas efektivitātes risinājumu klāstu iekārtu montāžai un apkopei. Šī nozare nemitīgi attīstās, tāpēc 1986. gadā Henkel iegādājās Ceresit — tirgū vadošo siltumizolācijas un hidroizolācijas zīmolu. Tā rezultātā Henkel paplašināja būvniecībai paredzēto ķīmisko produktu klāstu un nostiprināja savu pozīciju Austrumeiropā.

Mūsu milzīgā pieredze, zināšanas, tehnoloģijas un izcili novatoriskie produkti palīdz mūsu klientiem kļūt veiksmīgākiem un lietpratīgākiem, vienlaikus saudzējot planētas dabas resursus.

Mūsu misija uzņēmumā Henkel ir ar inovāciju palīdzību ik dienu pilnveidot un uzlabot dzīvi. Šodien un nākamajām paaudzēm. Izmantojot mūsu zīmolus un tehnoloģijas, visās mūsu filiālēs visā pasaulē.

 

Vairāk par Henkel uzziniet vietnē www.henkel.com

LĪMJU TEHNOLOĢIJAS

SKAISTUMKOPŠANA

VEĻAS MAZGĀŠANA UN MĀJOKĻA KOPŠANA