Cookies

Lai atvieglotu tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus – nelielas datu vienības, kas nepieciešamas tīmekļa vietnes lietošanā un ko pārlūkprogramma īslaicīgi saglabā datora cietajā diskā. Sīkfaili nesatur nekādu jūsu personisko informāciju, un tos nevar izmantot individuāla lietotāja identificēšanā. Sīkfailā bieži ir ietverts unikāls identifikators, kas ir anonīms numurs (izveidots nejauši) un tiek saglabāts jūsu ierīcē. Dažu identifikatoru derīgums beidzas līdz ar tīmekļa vietnes sesiju; daži saglabājas datorā ilgāk.

 

Sīkfailu veidi

Pirmās puses sīkfaili

Tos iestata tā tīmekļa vietne, kuru apmeklējat, un tos var nolasīt tikai šī vietne.

Trešo pušu sīkfaili

Tos iestata organizācijas, ko izmantojam dažādiem pakalpojumiem. Piem., mēs lietojam ārējus analītikas pakalpojumus, un tie iestata sīkfailus mūsu vārdā, lai ziņotu, kas ir populārs vai nav. Vietnē, kuru apmeklējat, var būt ietverts arī saturs, ko iegūlusi, piem., vietne YouTube, un šādas vietnes var būt iestatījušas savus sīkfailus.

 

Kādēļ atļaut sīkfailus

Sīkfailos iekļautā informācija tiek izmantota, lai uzlabotu sniegtos pakalpojumus, piem.:

  • nodrošinot iespēju pakalpojumam atpazīt jūsu ierīci, lai viena uzdevuma laikā, piem., tīmekļa veidlapas vai aptaujas aizpildīšanas laikā, nebūtu vairākkārt jāsniedz viena un tā pati informācija;
  • atbalstot produktu meklētāju;
  • ļaujot videoatskaņotājam funkcionēt pareizi;
  • skaitot, cik daudz cilvēku šos pakalpojumus lieto, lai atvieglotu to lietošanu un kapacitāte būtu pietiekama, lai nodrošinātu to sniegšanas ātrumu; analizējot anonīmus datus, palīdzētu izprast, kā cilvēki izmanto tiešsaistes pakalpojumus, un mēs varētu tos pilnveidot.

Ja es noraidu sīkfailus

Ja izlemjat tos bloķēt, tas var pārtraukt noteiktu šī tīmekļa vietņu funkciju pareizu darbu. Tas ierobežos jūsu iespējas, ko varat darīt mūsu vietnē. 

 

  • Produktu meklēšana (PRITT)
  • Rokdarbu aprakstu meklēšana (PRITT)
  • Videomateriālu skatīšanās
  • Šīs lapas atzīšana un kopīgošana sociālajos tīklos

 

Vietnē izmantotie sīkfaili:

valstu atlasītājs

heli-countryselector

Valstu atlasītāja sīkfails saglabā jūsu valsts izvēli, ja tīmekļa vietni atvērāt, izmantojot globālo domēnu vai pārslēdzāties uz citu valsti vietnē “Atlasiet savu reģionu”.

youtube

 VISITOR_INFO01_LIVE

YSC

Šos sīkfailus pievieno trešās puses video pakalpojumu sniedzējs YouTube. Viņi vāc informāciju par Youtube video lietojumu mūsu vietnē, izmantojot YouTube uzlabotā privātuma režīmu.

Klikšķiniet šeit, lai redzētu privātuma pārskatu vietnē YouTube/Google.

Vēl jūs varat apmeklēt vietni www.aboutcookies.org, kurā sniegta visaptveroša informācija par to, kā mainīt iestatījumus visdažādākajās pārlūkprogrammās un kā pārvaldīt sīkfailu pieņemšanas iestatījumus.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu ierobežošana var ietekmēt mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāti.

 

Lai liegtu trešajām pusēm vākt jebkādus datus par to, kā izmantojat mūsu tīmekļa vietni, papildu informāciju, lūdzu, skatiet to tīmekļa vietnēs.

 

Izmantojiet zemāk esošo pogu, lai pārslēgtu starp šīs vietnes iestatīto sīkfailu atļaušanu vai neatļaušanu.

 

Sīkfails Sīkfailu politika saglabāsies, jo tas ir vajadzīgs, lai atcerētos jūsu izvēli.