IEDVESMOJIETIES NO COLOURS OF NATURE

Iedvesmojieties no Colours of Nature

Colours of Nature ir Ceresit ģipšu un krāsu toņu kolekcija, kuras tapšanu iedvesmojis dabas skaistums un dabā sastopamā krāsu toņu pārpilnība, sākot ar maigi zilajiem okeānu un jūru ūdeņiem, saulaini dzeltenajiem un oranžajiem pludmaļu un tuksnešu toņiem līdz pat intensīvi sarkanbrūnajiem zemes toņiem un mierīgajam mežu un pakalnu zaļumam.

Lai sniegtu arhitektiem vairāk iespēju fasāžu noformēšanai, Colours of Nature palete paplašināta ar 300 papildtoņiem, kas nevainojami papildina iepriekšējos 211 toņus, veidojot smalku krāsu skalu un plūsmu. Jaunā paplašinātā krāsu palete, kurā iekļautas gan aktuālās, gan nākotnes krāsu tendences, kas vislabāk piemērotas fasāžu krāsošanai. Colours of Nature Architects Colour System sastāv no 85 krāsu līnijām, no kurām katrā ir 6 toņi, kas sadalīti 4 grupās: WATER, SAND, EARTH, FOREST.

WATER

Okeāni un jūras, svaigums un tīrība. Tieši zilā krāsa nodrošina mieru, komfortu un pozitīvu domāšanu. Šajā grupā jums ir plaša toņu izvēle, no visgaišāk zilā līdz intensīvi zilajiem. Izvēlieties dzidro Klusā okeāna zilo toni, Arktikas vai Antarktīdas  sarmas pārklāto skaistumu, moderni zilpelēko Azoru  vai Bermudu salu zilo, intensīvi zilo no Polinēzijas ūdeņiem vai toņus, kuru tapšanā iedvesma smelta citās eksotiskās vietas, piemēram, Havaju salās vai Samoa.

SAND

Šai krāsu grupai iedvesma gūta Kalifornijas un Ibicas saulainajās ainavās, Barbadosas un Jamaikas pludmalēs, Stromboli salas vulkānisko, pelēko smilšu pludmalēs un pasaules tuksnešos. Ideāla izvēle tiem, kam patīk silti, draudzīgi dzeltenie un gaiši bēšie toņi. Tās ir krāsas, kas veicina optimismu un dzīvesprieku, kā arī atgādina par brīvdienām Krētā vai Maljorkā.

EARTH

Andalūzijas un Umbrijas brūnie, Arizonas rozā klintis un brūni oranžie toņi no Kalabrijas un Algarves ir labākie piemēri vislielākajā toņu grupā. Tā atklāj mīlestību pret darbu un tradīcijām, kā arī vajadzību būt tuvu zemei. Autentiskas krāsas, tādas kā Nūbijas ķieģeļu sarkanais vai ugunīgie Meksikas vai Kapadokijas toņi, ir skaisti vienmēr, neatkarīgi no modes kliedzieniem un noskaņojuma. 

FOREST

Miers, harmonija un dabas mīlestība. Tās Montanas un Sumatras  zaļās ainavas, Toskānas pakalni, Borneo vai Javas džungļi un daudz citu skaistu pasaules nostūru. Gaišs vai tumšs, tīri zaļš vai niansēti sajaukti toņi – šo krāsu piekritēji noteikti atradīs kāroto. Tās ikvienu namu padarīs par dabas daļu, harmoniski iekļaujot to vietējā ainavā.