APSILDĀMO GRĪDU SISTĒMAS

Apsildāmo grīdu sistēmas

Mūsdienās apsildāmo grīdu sistēmas ir populārākas nekā jebkad agrāk, turklāt tas ir labi saprotams: apsildāmās grīdas ir energoefektīvs risinājums un vienlaikus rada komfortablu siltumu un mājīgu vidi. Apvienojumā ar keramikas vai dabīgā akmens flīzēm ir iespējams līdz pat 30% enerģijas ietaupījums, ņemot vērā keramikas seguma termisko vadītspēju. Protams, Ceresit nodrošina flīžu līmes un šuvju javas nevainojami saskaņotā sistēmā dažādu veidu apsildāmo grīdu instalācijām. Plašāku informāciju skatiet mūsu visaptverošajā brošūrā par apsildāmo grīdu sistēmām.

1. darbība

Pamatnes sagatavošana

Lai zem flīzēm ierīkotu virsmas apsildes sistēmu, apkures inženierim, apmetējam un flīžu licējam ikvienā darba posmā jāievēro noteikti standarti un vadlīnijas. Flīzētājam ir nepieciešamas zināšanas, lai pārbaudītu, vai pirms viņa veiktais darbs ir izpildīts pareizi, un jāpārliecinās, vai klona materiāls ir pietiekami sauss (CM metode).

2. darbība

Flīzēšana

Termisko spriegumu dēļ pamatnes kustība ir lielāka nekā uz tradicionālajiem apmetumiem. Tādēļ izšķiroša nozīme ir elastīgu flīžu līmju un elastīgu šuvju javu pielietojumam. Ceresit piedāvā kvalitatīvas flīžu līmes un šuvju javas, kas satur īpašus polimērus, kas ir sevišķi ieteicami darbā ar apsildāmo grīdu sistēmām.