KĻŪSTIET PAR PROFESIONĀLI LIELFORMĀTA FLĪŽU UZSTĀDĪŠANĀ

Uzziniet, kā ieklāt lielformāta flīzes kā profesionālim 8 soļos! Izmantojot precīzas, viegli izpildāmas instrukcijas un visus atbilstošos padomus un trikus, mēs palīdzēsim jums izvairīties no dārgām un laikietilpīgām kļūdām un lepoties ar nevainojamiem, ilgstošiem flīžu ieklāšanas rezultātiem!

8 SOĻI LĪDZ VEIKSMĪGAI LIELU FLĪŽU UZSTĀDĪŠANAI

1. PLĀNOŠANA

Domājiet uz priekšu!

Uzziniet, kādi svarīgi faktori ir jāņem vērā pirms lielformāta flīžu ieklāšanas, lai jūsu projekts būtu 100 % veiksmīgs.

2. PAMATNES SAGATAVOŠANA

Sagatavojiet pamatni!

Ja vēlaties iegūt vislabākos, noturīgākos flīžu ieklāšanas rezultātus, ir obligāti jāzina, kam jāpievērš uzmanība, sagatavojot pamatni.

3. PAREIZO INSTRUMENTU IZVĒLE

Sagatavojiet sevi!

Lai sasniegtu izcilus rezultātus, ir jāizvēlas dažādi profesionāli instrumenti un piederumi - mēs palīdzēsim jums pieņemt šos galvenos lēmumus.

4. APIEŠANĀS

Rīkojieties uzmanīgi!

Uzziniet, kā veiksmīgi, bez bojājumiem apieties ar lielām un īpaši lielām flīzēm, tās transportēt un uzstādīt, izvēloties atbilstošus instrumentus.

5. GRIEŠANA

Veiciet nevainojamu griezumu!

Ja neesat pārliecināts, kāda veida griezējs ir vispiemērotākais jūsu darbam vai kam jāpievērš uzmanība griešanas laikā, mēs tiksim skaidrībā.

6. URBŠANA UN SLĪPĒŠANA

Nodrošiniet nevainojamu urbšanu un slīpēšanu!

Noskatieties klipu, lai uzzinātu dažus būtiskus padomus un trikus urbšanai un griešanai 45 grādu leņķī ar maksimālu efektivitāti.

7. UZSTĀDĪŠANA

Kļūstiet par uzstādīšanas meistaru!

Viss, kas jums jāzina, par pareizās metodes un piemēroto instrumentu izvēli, lai nodrošinātu perfektu darbu.

8. UZSTĀDĪŠANA ĀRPUS TELPĀM

Gūstiet sekmes arī ārpus telpām!

Skatiet, kas jāņem vērā, flīzējot ārpus telpām - ir dažas būtiskas atšķirības salīdzinājumā ar uzstādīšanu mājas iekšpusē.

IZVĒLIETIES PAREIZO LĪMI