SPECIĀLIE RISINĀJUMI ĪPAŠIEM FORMĀTIEM UN PAMATNĒM

Speciālie risinājumi īpašiem formātiem un pamatnēm

Flīzēšanas pasaulē ir iespējams atrast atbilstošu risinājumu jebkurai gaumei vai funkcionālajai prasībai: sākot no elegantām lielformāta mākslinieciskajām flīzēm, dabīgajiem akmeņiem un marmora, stikla mozaīkām līdz pat ļoti plānām keramikas flīzēm. Svarīgākais ir laikus noteikt prasības, lai atbilstoši sagatavotu virsmu un izvēlētos piemērotu flīžu līmi, šuvju javu un likšanas metodi. Ceresit nodrošina augstas kvalitātes produktus ikvienā īpašajā risinājumā.

Lielformāta flīžu līmēšana

Sekojot jaunākajām dizaina tendencēm, uz grīdām un sienām ir ļoti populāri līmēt lielformāta flīzes. Nepieciešamas speciālas zināšanas un metodes (virsmas izlīdzināšanas metode), kā arī pielāgojamas flīžu līmes, lai garantētu to, ka līme zem flīzēm izkliedējas bez tukšumiem (90% no flīzes virsmas laukuma).

Dabīgā akmens likšana

Līmējot dabīgos akmeņus/marmoru, ir vajadzīgas īpašas, ātri sacietējošas (baltas) līmes un šuvju javas. Lai aizsargātu materiālus pret pelējumu un traipiem, pielietojiet tikai tādas līmes, kas īpaši izstrādātas šādam nolūkam.

Plānu porcelāna flīžu līmēšana

Porcelāna flīzes līmē vietās, kur flīzēšana ar tradicionālajām plāksnītēm nav iespējama vai ir sarežģīta (renovācijā u. tml.). Tas prasa speciālas zināšanas virsmas izlīdzināšanas un uzklāšanas metožu jautājumos.

Flīze uz flīzes 

Veicot renovāciju, lai nesagrautu esošo, stingro pamatni un ietaupītu laiku, izplatīta rīcība ir flīžu līmēšana uz jau esošajām vecajām flīzēm. Šajā nolūkā nepieciešams veikt pamatnes izvērtēšanu un īpašu apstrādi, kā arī izvēlēties elastīgu flīžu līmi, lai nodrošinātu pietiekamu pielipšanu un ilgstošu rezultātu.