Peldēšana un labs

Nepieciešamas īpašas zināšanas, lai apmierinātu visas pašreizējās prasības attiecībā uz vannām un labsajūtas zonām un ekstremāliem lietojumiem, piemēram, peldbaseiniem ar pastāvīgu ūdens spiedienu no iekšpuses. Tas atstāj iespaidu uz tehnisko projektu, protams, arī uz keramikas un dabīgā akmens segumu profesionālu blīvēšanu un ieklāšanu, un tam ir nepieciešama svarīga plānošana: standarti un vadlīnijas, mitruma iedarbības klase, baseina konstrukcija, sākotnējā palaišana un tīrīšana utt. Ceresit atbalsta plānošanu un izpildi ar plašu lietotājam draudzīgu produktu klāstu un detalizētām sistēmu brošūrām – risinājumiem, kas nodrošina visaugstāko iespējamo drošību ēku īpašniekiem, plānotājiem un uzstādītājiem.

SOLI PA SOLIM

1. SOLIS: SUBSTRĀTA SAGATAVOŠANA

Pirms uzsākt flīžu ieklāšanu peldbaseinos, ir nepieciešama ķīmiska ūdens analīze, lai noteiktu baseinā izmantojamā ūdens veidu (termiskais, sālsūdens vai jūras ūdens), lai pareizi izvēlētos būvmateriālus.

Ir jānosaka dažādu izplešanās un konstrukcijas šuvju novietojums un izmēri, un neizbēgamās šuves ir jānoblīvē, iestrādājot. Ir svarīgi nodrošināt, lai hidroizolācijas pasākumi būtu balstīti uz iepriekš noteiktām mitruma iedarbības klasēm. Pirms turpmāko darbību veikšanas pārbaudiet, vai segums un pamatne ir pietiekami sausi.

2. SOLIS: HIDROIZOLĀCIJA

Veicot peldbaseinu hidroizolāciju, ļoti svarīgi ir ievērot peldbaseinu būvniecības noteikumus. Izmantojamajiem izstrādājumiem ir nepieciešams apstiprinājums par piemērotību un sertifikātu kā sistēmu, ko nodrošina būvvalžu izdots valsts pārbaudes sertifikāts. Alternatīvi, Eiropas tehniskais apstiprinājums (ETA) var sniegt apstiprinājumu par piemērotību. Ceresit piedāvā sertificētas šķidruma uzklātas ūdensnecaurlaidīgu produktu sistēmas izmantošanai zem keramiskām flīzēm, kas salīmētas ar līmēm, un ir pierādīti panākumi betona baseinu hidroizolācijai.

3. SOLIS: Flīžu ieklāšana

Peldbaseinu būvniecībā daudz kas ir atkarīgs no pareizas materiālu izvēles. Tas jo īpaši attiecas uz hidroizolācijas sistēmām un izstrādājumiem flīžu uzstādīšanai, kam nepieciešams valsts būvvaldes vai ETA vispārējs novērtējuma sertifikāts. Ceresit garantē drošus un kvalitatīvus sertificētus sistēmu risinājumus, kas spēj apmierināt visas prasības pašam baseinam, mitrajām telpām un sausajām zonām.

4. SOLIS: ŠUVĒŠANA

Pēc sajaukšanas javu var uzklāt tieši no maisīšanas trauka ar špakteļlāpstiņu. Javu izmanto uz sienām un grīdām, javu uzklāj ar cietas gumijas pludiņu. Izmantojiet pludiņu, lai iespiestu javu šuvēs, līdz tā ir piepildīta un tukša. ar flīžu virsmu.Pēc tam liekā java tiek noņemta no flīžu virsmas, izmantojot pludiņa malu, kas noturēta 90 leņķī. Noglāstīt pa diagonāli, lai no virsmas noņemtu pēc iespējas vairāk javas, neizvelkot javu ārā aizpildītās šuves.

Lai iegūtu viendabīgu, estētisku izskatu un atvieglotu tīrīšanu, šuvēm pēc šuvju uzklāšanas jāatstāj “nobriest” (vai nostiprināties).