ARCHITECTS TOŅU PALETE

Jūsu redzējums, mūsu krāsas

Mūsu jaunā Colours of Nature Architects toņu palete ir  unikāla koncepcija, kas pamatojas uz viedu krāsu salāgošanu ar fasādēm. Tā balstīta uz izvērsto Colours of Nature 511 toņu paleti, kas paredzēta Ceresit akrila, silikāta-silikona, silikona, silikāta, elastomēru apmetumiem un akrila, silikona, silikāta, elastomēru krāsām. Šī krāsu sistēma ir izstrādāta kā pilnīgs stila veidošanas rīks profesionāļiem un sniedz tiem iespēju viegli radīt fasāžu projektus atbilstoši jaunākajām krāsu tendencēm un ēku arhitektūrai.

Lai sniegtu pilnvērtīgu atbalstu arhitektūras prasībām krāsu kombinēšanas ziņā, toņu palete ir sadalīta:

  • 4 toņu grupās, atsaucoties uz iedvesmas avotu dabā.
  • 6 atšķirīgos stilos, ņemot vērā toņu atbilstību dažādām arhitektūras pieejām ar mērķi radīt konkrētas sajūtas un noskaņu.
  • 9 krāsu tipos, koncentrējoties uz krāsas, gaismas un pelēkā toņa īpatsvaru, lai krāsu efekti un toņu atbilstības būtu vēl niansētākas un pievilcīgākas. 

Brošūrā piedāvātie Ceresit risinājumi ir tikai priekšlikumi. Tie var būt noderīgi fasādes projektēšanas procesā, taču nekādā ziņā neierobežo arhitekta radošumu. Krāsu sistēmas Architects toņu palete Colours of Nature sniedz profesionāļiem plašas iespējas veidot individuālu fasādes noformējumu, ļaujot katram panākt unikālu savam redzējumam atbilstošu galarezultātu.