IZVĒLIETIES STILU

Izvēlieties stilu

Visas 511 Colour of Nature paletes krāsas sadalītas sešos atšķirīgos stilos atbilstoši krāsu toņiem. Krāsas atbilst dažādām arhitektūras pieejām, ar kurām tiek panākts izvēlētais stils, nodrošinot pēctecību, sinerģiju un ar cilvēka acīm un smadzenēm uztveramu optimālu rezultātu, atspoguļojot dažādas sajūtas un ieviešot īpašu noskaņu. Tādējādi katrs projekts var būt izturēts kādā no sešiem stiliem, rūpīgi ņemot vērā ieteikumus attiecībā uz ieteicamo krāsu paleti.

Katram no sešiem stiliem ir savs simbols un nosaukums, kas izriet no arhitektūras projekta un dabas iedvesmas. Lai efekts būtu maksimāli harmonisks, ieteicams kombinēt krāsas viena stila ietvaros – krāsas ar vienādu simbolu. Nedaudz pārdrošāks, tomēr joprojām harmonisks saskaņojums ir divu blakus esošu stilu krāsu kombinācijas. Krāsu saskaņošanas likumi stilu starpā ir sniegti turpmākajās apakšlapās.

Urban glamour

Pilsētas elegance ar māksliniecisku pieskārienu veido elegantu un spožu efektu. Stilu papildina organisko figūru detaļas un maigi ziedu motīvi, kā arī rūpīgi atlasīti, eleganti un klasiski krāsu toņi.

Land of shapes

Aizraujoša spēle ar līnijām un figūrām praktiskā, modernā pilsētu un piepilsētu arhitektūrā. Dabā atrodamās formas atspoguļojas cilvēka radītās formās un elementos – tā  ir pārradīta daba dūmakainos toņos.

City landscape

Stils, kas ir pārāks par citiem ar savām allaž klasiskajām, tīrajām un vienkāršajām ģeometriskajām formām. Lai arī lietišķs un pilsētniecisks, tādas formas kā klinšaina ainava un bagātīgie zaļie un zemes toņi tomēr atspoguļo dabu. 

Creative waves

Hibrīdformu un veiglu līniju kulminācija, kas nevainojami definē supermodernu, organisku arhitektūras tendenci. Šis jaunais stils ir enerģijas pilns un izceļas ar spilgtiem un iedvesmojošiem krāsu toņiem. 

Love of nature

Ar rokām veidots un organisks dizains patīkamos toņos tiešā veidā pauž šajā stilā ietverto dabas mīlestību. Draudzīgas un mājīgi vienkāršas formas padara šo stilu par ideālu variantu pilsētas mājām, brīvdienu mājām un citiem mazāk formāliem objektiem. 

Romantic story

Tēls veidots, izmantojot juteklisku un delikātu romantisko dizainu, ko papildina izmeklētas krāsas un maigi toņi. Ar smalkiem un sarežģītiem augu valsts ornamentiem šis stils ir nomierinošs un izsmalcināts.